Vyučující tělesné výchovy a výchovy ke zdraví

Mgr. Petra Augstenová

Ing. Mgr. Petra Šálková Dufková

Mgr. Jan Macík

Vyučuje hodiny tělesné výchovy dívek v těchto ročnících: I., II., III., IV., VII., VIII., 3., 4., ročník

Zajišťuje organizaci všech lyžařských a sportovně zeměpisných kurzů, kde je také instruktorem lyžování.
Vede kroužky LEZENÍ A BOULDERING, FUNKČNÍ TRÉNINK a FLORBAL DÍVKY a připravuje dívky na sportovní soutěže. Organizuje školní sportovní soutěže.

Vedle TV vyučuje také MATEMATIKU.

Je vyučující tělesné výchovy dívek v těchto ročnících: V., VI.,  2. roč.

Účastní se lyžařských výcvikových kurzů - jako instruktorka a zdravotník. Připravuje dívky na soutěže v orientačním běhu a organizuje školní sportovní soutěže. Působí jako zdravotník školy. V pondělí vede kroužek VOLEJBALU.

Vedle TV vyučuje také AJ

Je vyučujícím tělesné výchovy hochů ve všech třídách a v 1. ročníku dívek.

Působí jako instruktor sportovně zeměpisných kurzů a lyžařských výcvikových kurzů.
vede kroužky FOTBAL, FUNKČNÍ TRÉNINK, FLORBAL CHLAPCI. Připravuje hochy na sportovní soutěže a organizuje školní sportovní soutěže hochů.

Vedle TV vyučuje také ZEMĚPIS.

Mgr. Monika Lexová

Vyučuje hodiny tělesné výchovy chlapců v 1. ročníku.

Vede kroužek BASKETBALU a připravuje žáky na soutěže v basketbalu

Vedle TV vyučuje  ZSV, OBN, maturitní semináře ze ZSV