Tělesná výchova

ČESKO VESLUJE - CELOSTÁTNÍ KOLO

Ve čtvrtek 22. 2. 2024 se vybraní studenti z primy a kvinty, kteří postoupili na celostátní kolo v halovém veslování, utkali s dalšími týmy v Praze v O2 universu. Domů si odvezli dva cenné kovy. Dívky z kvinty skončily na 2. místě a smíšená štafeta kvinty na 3. místě.

Druháci a sexta na horách 2024

V neděli 15. února 2024 odjeli na hory žáci druhého ročníku a sexty - i oni budou 5 dní lyžovat v Janských Lázních v Krkonoších. Sníh je, chuť se pořádně hýbat také, nálada skvělá, podmínky adekvátní poctivému přístupu zaměstnanců chaty Lovrana a skvělému servisu našich učitelů.

FLORBALOVÝ TURNAJ - výsledky

V pátek 9. 2. 2024 se konal florbalový turnaj žáků našeho gymnázia. K vidění byly krásné sportovní výkony i různé druhy emocí(které ke sportu patří) a to vše za vydatného povzbuzování spolužáků. Všem zúčastněným děkujeme za krásný zážitek a vítězům gratulujeme.

ČESKO VESLUJE

V pátek 26. 1. 2024 se v třeboňském Roháči konala krásná sportovní soutěž "ČESKO VESLUJE". Naše gymnázium reprezentovali žáci primy a kvinty a mnozí z nich se nominovali na finále školních závodů, které se bude konat v rámci MISTROVSTVÍ SVĚTA V HALOVÉM VESLOVÁNÍ dne 22. 2. v pražské O2 UNIVERSUM.

Sekunda na horách

Od soboty 27. ledna 2024 se prohánějí na krkonošských sjezdovkách naši sekundáni. Doprovází je jejich třídní učitelka, která je díky nim čerstvou lyžařskou instruktorkou, dále jako zdravotník Zuzana Dvořáková a samozřejmě vše jistí oblíbení tělocvikáři Petra Augstenová a Jan Macík. Počasí přeje, lyžařům/začátečníkům i pokročilým se daří, co víc si přát.

FLORBALOVÉ TÝMY BODUJÍ V SUBTERRA CUPU

V úterý a ve středu se v třeboňské sportovní hale konala okresní kola florbalové soutěže SUBTERRA CUP, z kterého si týmy dívek a chlapců odnášejí 1. místo a tím i postup do krajského kola. Všem florbalistkám a florbalistům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho gymnázia.

12317>>