Chemie

Chemie v jídle

Zveme Vás na přednášku z tradičního cyklu Věda pro veřejnost třeba i o tom, proč je chemie tak důležitá pro pochopení okolního světa, jak moc nám může její znalost pomoci se zdravým životním stylem. Ve středu 27. září 2023 od 17:00 v aule gymnázia si o tom budeme povídat s popularizátorkou chemie Olgou Ryparovou.

exkurze JE Temelín

Žáci 3. a VII. ročníku vyrazili na závěr školního roku na exkurzi

Chemie v angličtině a angličtina v chemii 2023

Již podruhé jsme pozvali žáky 8. tříd ZŠ Na Sadech, aby si vyzkoušeli práci v chemické laboratoři a propojili ji s angličtinou. Aktivity proběhly v posledním červnovém týdnu 2023.

chemická olympiáda

účast v soutěži

Laboratorní cvičení pro žáky ZŠ

V týdnu od 20. do 24. 6. 2022 jsme si pro žáky 8. tříd ze ZŠ Na Sadech připravili netradiční česko - anglické laboratorní cvičení z chemie.

Přírodovědný kurz pro maturanty

Po dvouleté pauze opět probíhaly ve dnech 28. 1. a 3. 2.přírodovědné a humanitní kurzy pro maturanty.