Hudební výchova

Velikonoční Aleluja

Kvinta zpívá při hudebce

Vánoční koncert 2023

Ve středu 20. prosince 2023 se školou rozezněla vánoční atmosféra - v aule proběhl jako vždy překrásný vánoční koncert, který pro nás pod vedení paní učitelky Jany Ouškové připravili muzikanti z různých tříd našeho gymnázia. Foto: PAu a AKo

Vánoční koncert školního sboru

Vánoční koncert školního sboru je tady - již tuto neděli 3. 12. 2023 v kostele sv. Václava v Lomnici nad Lužnicí. Srdečně zveme!

Nové koncertní křídlo

27. října 2023 bylo do auly gymnázia umístěno špičkové koncertní křídlo. Nový nástroj Petrof jsme zakoupili za pomoci Sdružení rodičů při příležitosti osla 155. výročí založení našeho gymnázia. Přečtěte si, jaká je historie tohoto nástroje.

GYMSESSION 2023, tradice zahájena

V pátek 16. června 2023 rozezněl třeboňské náměstí poklidný koncert našich gymnazistů - více než 2 hodiny se střídali u mikrofonu naši muzikanti, aby udělali radost všem přítomným a aby pomohli: do kasičky na podporu studia našich ukrajinských žáků přibylo úctyhodných 5327,- Kč. Děkujeme všem účastníkům, nejvíce ale Janě a Vojtovi Ouškovým!

GYMSESSION 2023

Srdečně zveme všechny milovníky hudby a muzicírování k aktivní i pasivní účasti na prvním ročníku naší hudební GYMSESSION! Proč dělat koncert v aule, když můžeme na třeboňském náměstí? V pátek 16. června 2023 od 15:00 před kavárnou Kafe ke kašně odehrajeme dobročinný koncert, jehož výtěžek bude i tentokrát věnován na podporu studia našich ukrajinských žáků. Přijďte si poslechnout i zahrát nebo zazpívat, program je stále otevřený, sestavuje ho Jana Oušková.

1237>>