Talent jako výzva

Práce s nadanými dětmi
TALENTAKADEMIE opět s naší účastí

Ve dnech 12. - 14. června 2023 proběhl v Českých Budějovicích 6. ročník TAENTAKADEMIE jihočeských nadějí, kterého se i v tomto případě zúčastnili dva naši talentovaní žáci - septimáni Jan Hána a Jakub Fiktus.

Chemická olympiáda 2022/23

Jako každý rok, je i letošní březen ve znamení Chemické olympiády. Tentokrát máme ve dvou kategoriích - C a B - pět účastníků ze tří tříd.

Cena děkana Fakulty dopravní ČVUT

Oktaván Ondřej Blažek se 24. 2. 2023 se svou závěrečnou prací z gymnázia zúčastnil 15. ročníku pro středoškolské studenty a získal kromě 3. místa i přijetí na Fakultu dopravní bez přijímacích zkoušek. Srdečně blahopřejeme!

TALENT JIHOČESKÉHO KRAJE A ČESTNÉ UZNÁNÍ PRO TOMÁŠE MICHALA

Ve středu 22. 2. 2023 se zúčastnil Tomáš Michal (kvarta) slavnostního vyhlášení TALENT JIHOČESKÉHO KRAJE, kde obdržel čestné uznání za svou účast v projektech EXPEDICE MARS, CZECH ROCKET CHALLENGE a T-EXPEDICE. Tomáši gratulujeme a držíme pěsti na jeho další cestě za svým snem.

Naše sextánka studuje v Belgii

Celý letošní školní rok žije a studuje naše sextánka Ema v belgických Antwerpách. O svých zkušenostech, odhodlání, důležitosti podpory rodiny i školy píše ve svém příspěvku - nechte se jím inspirovat a připomeňte si, jak je pro studium a budoucí život důležitá velká dávka odvahy k vykročení z komfortní zóny, jak zásadní je pro hledání svého místa v životě cestování a poznávání jiných míst, kultur a samozřejmě nalézání nových přátel. Moc Emě držíme palce.

TALENTAKADEMIE 2022, byli jsme u toho

Ve dnech 9. - 11. května 2022 se uskutečnil 5. ročník TALENTAKADEMIE - tématem byla Medicína, mezi účastníky z 19 jihočeských gymnázií byly i 2 naše žákyně. Patronem tohoto ročníku TA se stal populární Jiří Bartoška.

1236>>