Nacházíte se zde: Úvodní stránka / O Škole / Sponsoring

Poděkování za pomoc, červenec 2016

Velké poděkování patří skupince studentů, která se rozhodla na začátku letních prázdnin pomoci škole s odklízením sutin z připravované učebny IVT. Pomocnou ruku nabídl jeden současný student primy, jeden budoucí student 1. ročníku, 3 naši absolventi a jedna paní učitelka. Dohromady odtáhli více než 6 tun suti.

Jmenovitě bychom rádi poděkovali Filipu Jirákovi, Tomáši Korandovi, Jakubu Pipkovi, Matouši Lacinovi, Martinu Zahradníkovi, nemenší dík patří i paní učitelce Lence Kopečkové, která se ochotně a s velkou vervou k brigádníkům připojila.
Jakub Pipek pokračoval s odklízecími pracemi ještě v pátek 9.7.

Anna Kohoutová a Lenka Kopečková

Foto: M. Lacina, L. Kopečková, I. Ahmad

Skupinka studentů budoucích, současných a hlavně minulých Jakub Pipek pokračoval i v další denVynosená suťPříčka mezi septimou a jazykovou učebnou mizí.Demoliční práce v budoucím areálu PCBudoucí vchod do PC2