Halloween Day, 31. 10. 2017

Po chodbách se potulovali živí i mrtví. Studenti i někteří učitelé byli k nepoznání. Někdo ve sličném oděvu působil jak postava z filmu, jinému pleť dočista zbledla a kruhy pod očima se masivně probojovaly na světlo světa. Všude byla spousta krve, kostí a temnoty. Avšak neděste se, nevypukla tu žádná smrtelná epidemie, to jen studenti oslavovali Halloween. V duchu tohoto svátku oblékli nejrůznější kostýmy a těžko lze určit, který byl nejpovedenější. Šlo o první parlamentem pořádanou akci halloweenského typu, která se nesmírně vydařila. Děkujeme všem zúčastněným za ochotu zkusit něco nového.

Pokud chcete zjistit i nějakou tu pikantnost, můžete si přečíst deníkový zápis jedné nejmenované studentky zde.

text: Markéta Fischerová, SPGT

foto: AKo, halloweenské příšery z různých ročníků