Dny otevřených dveří

Naši školu budeme všem zájemcům o studium u nás představovat i v lednu a únoru - přesně od 8. ledna do 26. února 2018 každé úterní odpoledne od 15 do 17 hodin, kdy budeme připraveni komukoliv se věnovat. Prohlídky budou vždy v celou hodinu, poslední v 17.00 hod.

Pokud se Vám žádný z uvedených termínů nebude hodit, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám vyhovět a školu Vám ukázat v mimořádném termínu.

Pomůžeme Vám s rozhodováním, odpovíme na otázky, odblokujeme nejistotu. Každé úterý budeme v těchto měsících připraveni věnovat se zájemcům o studium u nás a dopřát jim komentovanou prohlídku, při které se dozví maximum informací o naší škole i např. o přijímacích zkouškách a přípravě na ně.

Všichni zájemci - samozřejmě včetně jejich rodičů - si budou moci prohlédnout celou budovy školy, seznámit se s učebními plány, s výukovými prostorami, se všemi novinkami i osvědčenými akcemi, které našim žákům nabízíme. Samozřejmě odpovíme na všechny dotazy, které souvisejí s pravidly přijímacích zkoušek.

V letošním školní roce budeme poprvé pořádat i přijímací zkoušky nanečisto.

Přijďte se porozhlédnout po budově instituce, která v září oslavila 150 let svého trvání, seznámit se s jejím moderním vybavením a možnostmi, které prostřednictvím týmu nadšených učitelů nabízí.

Vyučujeme i v úplně nových učebnách v půdních prostorách, kde jsme právě dokončili realizaci nejvýznamnější investiční akce v historii naší školy a vybudovali zde nový chemický a jazykový areál.

Naše gymnázium se stalo plně bezbariérovým.

Za všechny učitele se na Vás těší

Anna Kohoutová, ředitelka školy

Přijďte si prohlédnout učební prostory, zde malá ochutnávka:

KnihovnaBiologická laboratořFyzikální laboratořPočítačová učebnaMalá počítačová učebnaNová laboratoř chemie těsně před dokončenímPůdní prostory, jedno z bočních schodišťBezbariérový přistup Bezbariérový přistup do školy přes jednu z venkovních teras vede k nové výtahové šachtě

Ředitelské volno pro maturanty

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb.(Školský zákon) vyhlášeno ředitelské volno pro žáky oktávy na den 23. 11. 2018, pro žáky 4. ročníku na den 14. 12. 2018.

Vánoční show 9.00 - 11.30

21.12.2018 Vánoční show 9.00 - 11.30

Adventní školní koncert

19.12.2018 Adventní školní koncert (5. a 6. hod.)

Maturitní ples 4. roč.

14. 12. Maturitní ples 4. roč. v KKC Roháč

Exkurze Vídeň

18.12. 2018 Exkurze Vídeň pro 4. + VIII. roč.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň