Jubilejni zastavení jedenácté: Půda

Otevřením nového chemického areálu a třech jazykových učeben v místech nevyužívané půdy skončil osmiměsíční stavební maratón, který jsme mohli odstartovat díky velkorysé dotaci IROP a Jihočeského kraje ve výši téměř 32 milionů korun.

Kompletní časosběrnou dokumentaci o průběhu akce si můžete prohlédnout zde.

Slavnostního přestřižení pásky se zúčastnili vzácní hosté - kromě našich žáků, učitelů a zaměstnanců to bylo nové vedení města Třeboně v čele s panem starostou Janem Váňou a místostarosty Janou Grammetbauerovou a Petrem Wernerem, naše pozvání přijal i generální projektant akce Ing. Michal Skalík.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na vytváření nových studijních prostor pro naše žáky, děkujeme za trpělivost a toleranci, se kterou jste všichni přistupovali k mnohdy nepříjemnému narušování klidné soustředěné výuky - stavba totiž musela kromě letních prázdnin probíhat za běžného provozu školy a zajistit jeho klidný chod nebylo někdy vůbec jednoduché.

Ať nové učebny slouží k radostné a inspirativní výuce, ať povzbudí chuť všech našich žáků do pilného studia.

Anna Kohoutová

Starosta města Jan Váňa, vpravo architekt a autor projektu Michal SkalíkJako první byl v nové učebně němčiny vyučován maturitní seminář.

Ředitelské volno pro maturanty

V souladu s § 24, odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb.(Školský zákon) vyhlášeno ředitelské volno pro žáky oktávy na den 23. 11. 2018, pro žáky 4. ročníku na den 14. 12. 2018.

Vánoční show 9.00 - 11.30

21.12.2018 Vánoční show 9.00 - 11.30

Adventní školní koncert

19.12.2018 Adventní školní koncert (5. a 6. hod.)

Maturitní ples 4. roč.

14. 12. Maturitní ples 4. roč. v KKC Roháč

Exkurze Vídeň

18.12. 2018 Exkurze Vídeň pro 4. + VIII. roč.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň