Jubilejni zastavení jedenácté: Půda

Otevřením nového chemického areálu a třech jazykových učeben v místech nevyužívané půdy skončil osmiměsíční stavební maratón, který jsme mohli odstartovat díky velkorysé dotaci IROP a Jihočeského kraje ve výši téměř 32 milionů korun.

Kompletní časosběrnou dokumentaci o průběhu akce si můžete prohlédnout zde.

Slavnostního přestřižení pásky se zúčastnili vzácní hosté - kromě našich žáků, učitelů a zaměstnanců to bylo nové vedení města Třeboně v čele s panem starostou Janem Váňou a místostarosty Janou Grammetbauerovou a Petrem Wernerem, naše pozvání přijal i generální projektant akce Ing. Michal Skalík.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na vytváření nových studijních prostor pro naše žáky, děkujeme za trpělivost a toleranci, se kterou jste všichni přistupovali k mnohdy nepříjemnému narušování klidné soustředěné výuky - stavba totiž musela kromě letních prázdnin probíhat za běžného provozu školy a zajistit jeho klidný chod nebylo někdy vůbec jednoduché.

Ať nové učebny slouží k radostné a inspirativní výuce, ať povzbudí chuť všech našich žáků do pilného studia.

Anna Kohoutová

Starosta města Jan Váňa, vpravo architekt a autor projektu Michal SkalíkJako první byl v nové učebně němčiny vyučován maturitní seminář.

Přijímací zkoušky nanečisto

Sobota, 19. ledna 2019 od 8.00

Divadlo v aule pro I .- III.

28.1.2019 Divadlo v aule pro I. - III., (1.- 2. hod.), cena: 50 Kč/žák

Ředitelské volno

21.1.2019 v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z důvodu celodenního semináře učitelů na téma Formativní hodnocení ředitelské volno pro všechny žáky

Odpoledne otevřených dveří