Jubilejni zastavení jedenácté: Půda

Otevřením nového chemického areálu a třech jazykových učeben v místech nevyužívané půdy skončil osmiměsíční stavební maratón, který jsme mohli odstartovat díky velkorysé dotaci IROP a Jihočeského kraje ve výši téměř 32 milionů korun.

Kompletní časosběrnou dokumentaci o průběhu akce si můžete prohlédnout zde.

Slavnostního přestřižení pásky se zúčastnili vzácní hosté - kromě našich žáků, učitelů a zaměstnanců to bylo nové vedení města Třeboně v čele s panem starostou Janem Váňou a místostarosty Janou Grammetbauerovou a Petrem Wernerem, naše pozvání přijal i generální projektant akce Ing. Michal Skalík.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na vytváření nových studijních prostor pro naše žáky, děkujeme za trpělivost a toleranci, se kterou jste všichni přistupovali k mnohdy nepříjemnému narušování klidné soustředěné výuky - stavba totiž musela kromě letních prázdnin probíhat za běžného provozu školy a zajistit jeho klidný chod nebylo někdy vůbec jednoduché.

Ať nové učebny slouží k radostné a inspirativní výuce, ať povzbudí chuť všech našich žáků do pilného studia.

Anna Kohoutová

Starosta města Jan Váňa, vpravo architekt a autor projektu Michal SkalíkJako první byl v nové učebně němčiny vyučován maturitní seminář.
POÚTSTČTSONE
                                          

 Provozní informace

Přijímací zkoušky nanečisto

Sobota, 19. ledna 2019 od 8.00

>> více

Divadlo v aule pro I .- III.

28.1.2019 Divadlo v aule pro I. - III., (1.- 2. hod.), cena: 50 Kč/žák

Ředitelské volno

21.1.2019 v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z důvodu celodenního semináře učitelů na téma Formativní hodnocení ředitelské volno pro všechny žáky

Odpoledne otevřených dveří

22.01.2019 od 15.00 do 17.00

Jsme partnerská škola
UNESCO

in support of UNESCOs 70th Anniversary Celebrations

Partneři školy

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň