Jubilejni zastavení jedenácté: Půda

Otevřením nového chemického areálu a třech jazykových učeben v místech nevyužívané půdy skončil osmiměsíční stavební maratón, který jsme mohli odstartovat díky velkorysé dotaci IROP a Jihočeského kraje ve výši téměř 32 milionů korun.

Kompletní časosběrnou dokumentaci o průběhu akce si můžete prohlédnout zde.

Slavnostního přestřižení pásky se zúčastnili vzácní hosté - kromě našich žáků, učitelů a zaměstnanců to bylo nové vedení města Třeboně v čele s panem starostou Janem Váňou a místostarosty Janou Grammetbauerovou a Petrem Wernerem, naše pozvání přijal i generální projektant akce Ing. Michal Skalík.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na vytváření nových studijních prostor pro naše žáky, děkujeme za trpělivost a toleranci, se kterou jste všichni přistupovali k mnohdy nepříjemnému narušování klidné soustředěné výuky - stavba totiž musela kromě letních prázdnin probíhat za běžného provozu školy a zajistit jeho klidný chod nebylo někdy vůbec jednoduché.

Ať nové učebny slouží k radostné a inspirativní výuce, ať povzbudí chuť všech našich žáků do pilného studia.

Anna Kohoutová

Starosta města Jan Váňa, vpravo architekt a autor projektu Michal SkalíkJako první byl v nové učebně němčiny vyučován maturitní seminář.

Prezentace závěrečných prací 2018/2019

VI, VII, 2. + 3. - rozdělení na sekce, program

Exkurze Praha 21. 3. 2019

Kurz estetické výchovy pro VI. a 2. ročník: Národní galerie, Obecní dům

Matematický klokan

Matematická soutěž proběhne 1. a 2. hodinu.

Praha společenskovědní

29. 3. - exkurze do Prahy pro sextu a 2. ročník (návštěva Pražského hradu, Kanceláře prezidenta republiky, představení Netrpělivost srdce ve Stavovském divadle)

Ředitelské volno 16. 4. 2019

Vyhlašujeme ředitelské volno pro všechny žáky na den 16. 4. 2019 - v souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) z organizačních důvodů (1. termín přijímacích zkoušek)

Informační odpoledne pro rodiče

Všechny rodiče zveme 9. 4. 2019 od 16:30 hodin na informační odpoledne.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropské strukturální a investiční fondyMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň