Výsledky příjímacích zkoušek nanečisto

Seznamte se s výsledky přijímacích zkoušek nanečisto, které proběhly v sobotu 19. ledna 2019 a kterých se zúčastnilo 44 žáků pro osmileté studium a 43 pro čtyřleté. Výsledky by měly být užitečným vodítkem pro další přípravu žáků - přejeme všem zúčastněným, aby s nimi naložili co nejkonstruktivněji. Neuspokojivý výsledek u přijímacích zkoušek nanečisto nemusí nikdy znamenat neúspěch u "ostrých" přijímaček.

Opravené testy z obou předmětů si mohou účastníci testů nebo jejich zákonní zástupci vyzvednout v pracovních dnech od 11. 2. 2019 v kanceláři školy, doporučujeme k vyzvednutí využít úterní odpoledne od tohoto data, kdy na naší škole pořádáme dny otevřených dveří. Je nutné znát registrační číslo.

Správné řešení testových úloh bude od tohoto data k nalezení na www.cermat.cz (určitě Vám i sem uložíme správný odkaz).

Kéž by výsledky byly pro každého z Vás zdravou motivací k dalšímu studiu, ať už to bude kdekoliv.

Kritéria přijímacího řízení a další informace o něm naleznete zde.

Přejeme hodně štěstí!

Anna Kohoutová

Celý výtěžek z této akce ve výši 17 400,- Kč vybraný při prezentaci byl věnován do fondu Sdružení rodičů při Gymnáziu a bude sloužit ve prospěch všech žáků naší školy.

Uzavření klasifikace a docházky za 2. pol. do 14.00

20.06.2019 uzavření klasifikace a docházky za 2. pol. do 14.00