Sekunda byla na horách

V neděli 10. března 2019 odjela sekunda na lyžařský výcvikový kurz do Janských Lázní. Program kurzu se rozjel v takřka ideálních podmínkách, postarali se o něj tělocvikáři v čele s Petrou Augstenovou a Janem Macíkem, o pedagogický dozor se postarali také Štěpánka Otepková a zkušený horal Zdeněk Kučera:

foto: ŠOt

Pedagogický dozor, zprava Jan Macík, Zdeněk Kučera, Štěpánka Otepková a Petra AugstenováNa svazích bylo naštěstí sněhu dost.

Útěk na sever

27. 5. 2019 - audiovizuální pořad o moudrosti Laponců, sobech a psech v divadle od 8.15 do 9.45, cena 60 Kč

Cestovatelské středy - Indie

Ve středu 12. června od 16:00 se uskuteční další cestovatelská středa. Tentokrát bude o indickém Ladaku vyprávět Jirka Záleský.