Přijímací zkoušky nanečisto zrušeny

Přijímací zkoušky nanečisto jsme se rozhodli pro tento rok zrušit - Cermat 11. ledna 2021 zveřejnil zkušební testy i s klíčem, můžete si je sami stáhnout a vyzkoušet zde

Přejeme hodně štěstí, doporučujeme využít možnost navštívit naši školu v rámci akce ON-line burza škol, budeme doufat, ze budeme moci během února nabídnou i možnost klasických prohlídek školy v rámci Dne otevřených dveří. Vsekci Přijímací řízení očekávejte v dohledné době podrobnosti o organizaci přijímacích zkoušek v letošním roce a jejich oficiální vyhlášení.

Poplatek, který jste poslali na účet SRGT vám bude v plné výši vrácen na účet, z kterého byl odeslán.

Anna Kohoutová

Přijímací zkoušky nanečisto simulují reálné přijímací zkoušky - stejný čas na jednotlivé testy, stejné prostředí a celková orgranizace zkoušek. Ve výsledkové listině získají žáci v anonymizované podobě pod registračním číslem přehled o dosaženém počtu bodů a svém celkovém pořadí.

Termín z epidemiologických důvodů v ohrožení: sobota 16. ledna 2021

Náhradní termín:  30. ledna 2021 (potvrdíme v případě zrušení nouzového stavu)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kde: Gymnázium, Třeboň, Na Sadech 308

Prezence: 8:15 - 8:45 v přízemí školy

Testy (CERMAT) : český jazyk (60 minut) a matematika (70 minut)

Čas zahájení: 9:00

Ukončení: cca 11:30

Přihláška: on-line zde

Cena: 300,- Kč, platba na účet Sdružení rodičů při GT č. 6200005436/7940, v.s.: první část rodného čísla účastníka (před lomítkem), poznámka pro příjemce: jméno a příjmení uchazeče.

Pokud PZ nanečisto nebudou realizovány, peníze budou vráceny.

Psací potřeby: povolená pouze propiska (černá nebo modrá, nesmí propíjet, nesmí být gumovatelná a nesmí psát slabě) a rýsovací potřeby na matematiku

Nepovolené pomůcky: mobilní telefony, chytré hodinky, kalkulačky apod.

Výsledky budou zveřejněny na webu školy pod přiděleným registračním číslem (bude přiděleno při zadávání prvního zkušebního předmětu)

Upozornění: oba testy jsou jen v jedné variantě pro všechny školy, tzn. pokud byste chtěli dělat testy na více školách, budou s velkou pravděpodobností stejné

Opravené testy z obou předmětů si budou moci účastníci tesů nebo jejich zákonní zástupci vyzvednout v kanceláři školy v pracovních dnech od 8. února 2021 v době od 8:00 do 15:00 hod. (je nutné znát registrační číslo").

Další informace o jednotných přijímacích zkouškách zveřejníme zde na našich webových stránkách nejpozději do 30. ledna 2021 - pro tuto chvili si zafixujte termín odevzdání přihlášky (1. 3. 2021), termíny konání PZ, popř. možnosti dalšího procvičování. Jisté je, že se u nás budou konat Jednotné přijímací zkoušky (Cermat), uchazeči budou mít díky podání dvou příhlášek nárok na dva termíny PZ.

Anna Kohoutová

akutalizace: 6. ledna 2021

Výuka podle nového rozvrhu

Od pondělí 25. ledna 2021 vyučujeme dle upraveného rozvrhu. Více v sekci Studium/rozvrh tříd.

Pololetní prázdniny

29. 1. Pololetní prázdniny