2. anglický den pro septimu a 3. ročník

16. prosinec 2013 se nesl nejen ve vánočním, ale i evropském duchu. Žáci septimy a třetího ročníku se měli možnost dozvědět více o historických meznících vývoje Evropské unie, její struktuře, evropských institucích a perspektivách dalšího vývoje v rámci našeho členství. To vše v přívětivém podání slečny Moniky Bokšové z Eurocentra v Českých Budějovicích. Program našeho anglického lektora Petera Dunna byl čistě vánoční. Naši žáci si mohli řadu věcí o britských Vánocích vyhledat, v podání lektora také doplnit a některé věci si přímo vyzkoušet. Pro podbarvení sváteční nálady poslouchali anglické vánoční písně a koledy. Vrcholem programu bylo dotvoření a využití tradičního třaskavého bonbónu s překvapením uvnitř.
Text a foto: Petr Kopeček, 16. 12. 2013