Nacházíte se zde: Úvodní stránka / Aktivity / Kurzy

Kurzy

Humanitní kurz 2023/2024

Oba maturitní ročníky prožily dva dny zajímavých akcí.

Sekunda na horách

Od soboty 27. ledna 2024 se prohánějí na krkonošských sjezdovkách naši sekundáni. Doprovází je jejich třídní učitelka, která je díky nim čerstvou lyžařskou instruktorkou, dále jako zdravotník Zuzana Dvořáková a samozřejmě vše jistí oblíbení tělocvikáři Petra Augstenová a Jan Macík. Počasí přeje, lyžařům/začátečníkům i pokročilým se daří, co víc si přát.

Humanitní a přírodovědný kurz 2023/2024

Program akce pro maturitní ročníky 25. a 30. ledna 2024.

VÁVROVKA - PROŽITKOVÝ KURZ

Ve dnech 27. - 29. 9. 2023 se žáci kvinty zúčastnili tradičního prožitkového kurzu na Vávrovce. Téma letošní Vávrovky BUGINA 23 prověřilo jejich zručnost, komunikaci, spolupráci, myšlení a toleranci.

Adaptační kurzy 2023

Seznamte se s podrobnostmi organizace adaptačních kurzů pro žáky primy a 1. ročníku v letošním školním roce. Prváci odjiždějí už v pondělí 4. září, primánci ve středu 6. září 2023.