Nacházíte se zde: Úvodní stránka / O Škole / Sponsoring

Žáci nižšího gymnázia budou bruslit zadarmo

Na základě žádosti, kterou jsme předložili Radě města Třeboně v minulém týdnu, tato rozhodla ve prospěch našich žáků, kteří budou tímto osvobozeni od placení poplatku za bruslení v rámci výuky tělocviku. Za toto moudré rozhodnutí si zaslouží upřímně poděkování.

Žáci třeboňských základních škol, jejichž zřizovatelem je Město Třeboň, jsou od poplatku za využívání ledové plochy osvobozeni - přišlo nám nespravedlivé, aby jejich vrstevníci z gymnázia byli znevýhodněni jen proto, že zřizovatelem gymnázia je Jihočeský kraj. Většina všech žáků nižšího gymnázia, stejně jako 2. stupně základních škol, žije v Třeboni.

Vážíme si vstřícných vztahů s vedením našeho města, o fungování gymnázia je určitě pravidelně informováno prostřednictvím členky naší Školské rady Terezie Jenisové.

Dres studentů gymnázia hájil stejně po celou dobu jeho historie hlavně barvy Třeboně.

Anna Kohoutová