EDISON 2016 skončil

V tělocvičně školy se rozloučili všichni studenti a učitelé s Mohammedem, Sherry, Natany, Tamari a Anastassiou, kteří u nás strávili celý pracovní týden. Žádný z našich hostů nešetřil slovy chvály na účet naší školy, jejich žáků i učitelů a zasloužil si za to upřímný bouřilvý potlesk. Žádná ze zahraničních prezentací ve všech 12 třídách nezůstala bez patřičné odezvy - i za to jim patřil náš upřímný dík, ke kterému přidala každá patronská třída své dárky. Stážisté se s námi rozloučili každý podle svého, většinou bezprostředním tancem, ke kterému se nechala strhnout většina přítomných. Závěrečný pokus o symbolické spojení nás všech do jednoho velkého řetězce připomněl, jak je důležité táhnout za jeden provaz, inspirovat se jeden od druhého a nezapomenout na vzniklá přátelství.

Děkuji všem za krásně barevný týden!

Anna Kohoutová

Anastassia, Sherry, Mohammed, Tamari a Natany