Začal školní rok 2017/2018

I letos jsme zahájili všichni společně nový školní rok - zvoněním na historický zvon odzvonil Milan Liška první vyučovací hodinu letošního školního roku. Po přivítání všech zúčastněných tříd, zaměstnanců školy, rodičů a absolventů představila ředitelka školy Anna Kohoutová významného hosta, ředitele třeboňského Státního oblastního archivu a našeho absolventa (1977) PhDr. Václava Rameše, který se stal velmi ochotně patronem tohoto aktu. Promluvil ke studentům a přinesl kromě téměř desítky odborných knih do nové knihovny jeden obzvláště cenný dar v podobě smlouvy o spolupráci, která byla na místě podepsána. Maturitní ročníky si připravily krátký program pro první ročník a primy - jeho každoročním cílem je nedat nově příchozím žákům jejich imatrikulační listy úplně zadarmo a sympaticky jim připomenout, že se stávají členy jedné velké gymnaziální rodiny, která je tímto bere mezi sebe.

Slavnostní ceremoniál jsme ukončili studentskou hymnou a vyvěšením naší gymnaziální vlajky, o které se tentokrát postarali vybraní maturanti Romana Ileová, Dominik Pešl, Magdalena Janečková a Martin Tesař.

Přeji všem zúčastněným úspěšný a naplněný školní rok!

Anna Kohoutová

foto: IAh

Paní ředitelkaHost, ředitel SOA TřeboňRodičeAbsolventiRodičeSmlouva o spolupráci mezi SOA Třeboň a našim gymnáziemŠkolník Milan Liška a angličtinářka Adéla HolubováRozdávání imatrikulačních listůTřídní učitelka primy Markéta ZelenáPrimánkyTřídní učitel prvního ročníku Petr Kopeček rozdává imatrikulační listyVlajka a budoucí maturantiNový školní rok začal

Prezentace YFU

9. 10. pro žáky 1. ročníku a kvinty

Anglické divadlo v Třeboni

2. 10. One Day in London, 10:00 - 11:00 - tercie a kvarta, 11:30 - 12:30 - sexta, septima, 2. a 3. ročník

Schůzky před Svatováclavskými exkurzemi.

Ve středu o velké přestávce se rychle přesuňte do určených tříd.

Poznávací zájezd Tajemná Andalusie

28. 9. - 6. 10. Poznávací zájezd do Španělska

Státní svátek

28. 9. 2017

Svatováclavské exkurze

Jako každý rok, i letos máme pro vás nachystané zajímavé exkurze. V nabídce je celkem 8 tras, vybírejte pečlivě.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropský sociální fond, ESF ČRMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň