Nové partnerství

V rámci slavnostního zahájení nového školního roku podepsal ředitel Státního oblastního archivu v Třeboni PhDr. Václav Rameš a ředitelka gymnázia v Třeboni Mgr. Anna Kohoutová smlouvu o spolupráci.

Jejím základem je dohoda o budoucí partnerské spolupráci při realizaci společných projektů vztahujících se k historii regionu, a to jak formou vzájemných pozvání na jednotlivé akce, či spoluprací na pořádání akcí společných. SOA se touto smlouvou zavazuje podporovat zkvalitňování výuky humanitních a společensko-vědních předmětů formou exkurzí či individuálními konzultacemi se studenty a jejich učiteli. Oba partneři se budou moci díky vzájemné smlouvě účastnit workshopů a konferencí pořádaných druhou stranou.

Prvním konkrétním společným projektem bude významná výstava o historii třeboňského gymnázia, která se uskuteční v Domě Štěpánka Netolického v rámci oslav výroční 150. výročí založení gymnázia v Třeboni v září příštího roku.

ako

foto: IAh

Ředitel SOA v Třeboni PhDr. Václav RamešPodpis smlouvyPodpis smlouvy

Prezentace YFU

9. 10. pro žáky 1. ročníku a kvinty

Anglické divadlo v Třeboni

2. 10. One Day in London, 10:00 - 11:00 - tercie a kvarta, 11:30 - 12:30 - sexta, septima, 2. a 3. ročník

Schůzky před Svatováclavskými exkurzemi.

Ve středu o velké přestávce se rychle přesuňte do určených tříd.

Poznávací zájezd Tajemná Andalusie

28. 9. - 6. 10. Poznávací zájezd do Španělska

Státní svátek

28. 9. 2017

Svatováclavské exkurze

Jako každý rok, i letos máme pro vás nachystané zajímavé exkurze. V nabídce je celkem 8 tras, vybírejte pečlivě.

UnescoCentrum občanského vzděláváníPřírodovědecká fakulta UKEvropský sociální fond, ESF ČRMasarykova universitaStátní oblastní archív Třeboň