Dny otevřených dveří v lednu i únoru

Využijte možnosti dnů otevřených dveří i v lednu a únoru a navštivte nás. Pomůžeme Vám s rozhodováním, odpovíme na otázky, odblokujeme nejistotu. Každé úterý budeme v těchto měsících připraveni věnovat se zájemcům o studium u nás a dopřát jim komentovanou prohlídku, při které se dozví maximum informací o naší škole i např. o přijímacích zkouškách a přípravě na ně. Prohlídky budou vždy v celou hodinu, poslední v 17.00 hod.

Pokud se Vám žádný z uvedených termínů nebude hodit, neváhejte nás kontaktovat, pokusíme se Vám vyhovět a školu Vám ukázat v mimořádném termínu.

Zveme k nám nejen žáky, ale i jejich rodiče: v průběhu ledna a února 2018 vždy v úterý od 15 do 17 hodin, s výjimkou 13. února 2018, kdy jsou jarní prázdniny!

Těšíme se na Vás!

Anna Kohoutová

Budete si moci prohlédnout i naší novou knihovnu:

foto: http://www.atelier111.cz/knihovna-pro-gymnazium