9. zasedání SPGT, 6. 2. 2018

3. Barevný týden
4. Hodnocení učitelů
5. Pomoc při tvorbě dokumentu

[1] Připomínáme všem opozdilcům, že se již měl odevzdat seznam studentů z jednotlivých tříd, kteří chtějí tento školní rok přispět v rámci Adopce na dálku. Bližší informace naleznete na webu školy či na hlavní nástěnce.

[2] Přinášíme bližší informace k Edisonu. Za přítomnosti vedení školy proběhlo rozlosování států a tříd, které se postarají o občerstvení.
To dopadlo následovně:
septima - Malajsie
sexta - Azerbajdžán
kvinta - Brazílie
prvák - Čína
druhák - Indonésie
třeťák - Ukrajina

občerstvení:

pondělí - tercie
úterý - kvarta
středa - 2. ročník
čtvrtek - septima
pátek - 3. ročník

Déle vybíráme od každého studenta 10,- Kč na náklady s projektem spojené.
Pokud máte zájem u sebe doma nějakého zahraničního studenta ubytovat, ozvěte se paní učitelce Holubové!

[3] V týdnu od 19. do 23. 2. proběhne u nás na škole Barevný týden.
PONDĚLÍ: červená
ÚTERÝ: žlutá
STŘEDA: modrá
ČTVRTEK: černá
PÁTEK: duhová (co nejvíce barev)
Pokud máte například pouze vršek v určené barvě, vezměte si černé kalhoty, aby vám nezkazily celkový dojem. Pátek bude nejbarevnější, oblečte si všechny barvy, co doma najdete!

[4] Vedení školy nám navrhlo způsob hodnocení učitelů pomocí internetové aplikace. Na příští schůzi vše zvážíme a pečlivě projednáme, než s návrhem budeme plně souhlasit.

[5] Zástupci parlamentu se zapojili do přípravy dokumentu o mladé dívce, která svým osobitým způsobem prováděla odboj za druhé světové války. Autorkám snímku zodpověděli několik otázek a nechali je natočit vzniklou diskuzi, která poslouží jako podkladový materiál pro finální snímek.

Přítomno: 10/24
Zapsala: Markéta Fischerová
Další schůzka se koná 20. 2. 2018.