Zájezd do anglické oblasti South Midlands

Účastníkům doporučujeme prostudovat všechny přílohy, vy ostatní si pročtěte program, který naše cestovatele  v oblasti South Midlands čeká. Všem přejeme šťastnou cestu a co nejvíc inspirativních zážitků!

----------------------------------

Pečlivě si, prosím, prostudujte obsah nové přílohy s názvem Pokyny pro účastníky studijního zájezdu do VB. Dočtete se, co a jakým způsobem si zabalit, informace o komplexním pojištění u ČSOB, velmi důležité jsou také části týkající se zabezpečení studentů při pobytu v Británii, základní pravidla pro pobyt a stravování v hostitelských rodinách, postup při řešení případných škod v těchto rodinách, dále informace o zdravotní péči v Británii a pokyny k bezpečnosti studentů v průběhu celého zájezdu. Poučení BOZ provedu ve skupinách účastníků z jednotlivých tříd během úterý 25. 9. 2018, kdy zodpovím i případné dotazy k zájezdu. Přesné adresy hostitelských rodin z města Shipston on Stour nedaleko Stratfordu nad Avonou, kde budeme ubytováni, obdržíme od CK pravděpodobně během čtvrtka a budu je mít pro účastníky k nahlédnutí.

Vzhledem k tomu, že zámek Althorp, rodové sídlo Spencerů, je v době naší cesty již uzavřený, dojednali jsme s CK odpovídající náhradu pro čtvrtý den programu - výlet do města Coventry - návštěva pozoruhodné katedrály a Muzea dopravy, prohlídka centra města s možností nákupů (Primark apod.), dále zastávka v Rugby u prestižní střední školy, kde vznikla populární míčová hra, návštěva malebného starobylého městečka Oundle.

V souvislosti s touto změnou si, prosím, prohlédněte snížení nákladů na vstupné - viz příloha.

Na společnou cestu se těší P. Kopeček, J. Oušková a T. Maříková

22. 9. 2018