Prima na koloběžkách

Ve středu 20. června 2018 jsme se vydali na školní výlet. Za cíl jsme si zvolili Kleť, na kterou jsme se vydali pěšky z Holubova. Pro některé byl výstup hračka, jiní se po cestě pořádně zapotili. To, jak prima umí držet pospolu, ukazuje i zkušenost, že se silní a rychlí kluci vraceli i vícekrát po trase dolů, aby nesli batohy těm, kteří už sotva šli. Děkujeme!

Nahoře nám byl odměnou nejen dobrý pocit, že jsme vrchol zdárně dobyli, ale i něco dobrého z tamější kuchyně a široký výhled z rozhledny.

Dolů jsme se vydali možná trošku netradičně, na koloběžkách. Cesta do Zlaté Koruny byla asi nejzajímavějším bodem programu, bylo to něco nového, akčního….  Sjezd jsme zvládli dobře, jen s odřeninami dvou žáků. O tom, že to nebyly žádné vážné úrazy svědčí i slova jednoho ze zraněných: „Ještě včera jsem koloběžky neměl rád, ale dneska jsem poznal, jak je to super!“ (myšleno vážněJ)

A kam se vydáme příští rok?

Text a foto: Markéta Zelená