Adopce na dálku - novinky

Adopce na dálku

I v letošním roce se někteří studenti a pedagogové zapojili do projektu Adopce na dálku.

Všichni z řad studentů, nezávisle na třídě, kteří měli zájem, spojili své síly a společně se podílejí na financování a podpoře dvou keňských studentů – Edwina a Ronnyho. Svým darem jim umožní navštěvovat školu a tím si otevřít lepší životní obzory, což se možná zdá jako samozřejmost, ale pro ně to může být velkým životním krokem a mnohdy nesplnitelným snem. Vzhledem k vysoké účasti se částka rozpočítala a každý zaplatil jen 166 Kč.

Na škole se však najdou i třídy, které svou pomoc dotáhly na ještě vyšší úroveň. Po vzoru septimy, která jako již tradičně drží sama ochrannou ruku nad Brianem, za což si zaslouží slova chvály, se i sekunda rozhodla, že bude podporovat svého vlastního studenta. Tím se stal David. Za odvahu a ochotu pomoci jim patří velký dík.

A v neposlední řadě pokračují členové učitelského sboru s finanční podporou Andrewa.
Chvála všem zúčastněným!

Text: Markéta Fischerová