Španělštináři natáčí kreativní videa

V době on-line výuky vznikla během března myšlenka kreativního zpracování probírané látky a tak španělštináři 1. a 2. ročníku, sexty a septimy natočili originální koktejl videí. Zkombinovali přitom informační, lingvistické i umělecké prvky, aby se přes svou imaginaci podívali na látku z učebnice z jiné perspektivy.

Zaposlouchejte se do vyprávění ve španělštině o Kocourovi v botách, při kterém vám studenti septimy rozkryjí archetypální pravdy této pohádky; se sextou si zajeďte do Rakouska, Španělska, Francie, Švédska, Slovenska, Kamerunu, Slovinska i Egypta; 2. ročník vám dynamickým způsobem ukáže, že jenom ve zdravém těle je zdravý duch; studentky 1. ročníku vám popíší své originální psací stoly.

Všem jim moc děkujeme a přejeme jen to dobré.

text: Hana Bušková, 17.4.2021

odkaz zde: septima,  sexta  ,  2. ročník1. ročník