Koncert pro Ukrajinu vynesl 15 000 Kč!

Připomeňte si krásnou atmosféru Koncertu pro Ukrajinu, který se uskutečnil ve čtvrtek 21. dubna 2022 v aule našeho gymnázia a který vynesl na podporu studia našich ukrajinských žáků 15 000,- Kč. Všem patří upřímný dík - organizátorce koncertu Janě Ouškové, všem účinkujícím z řad žáků i učitelů a samozřejmě každému, komu stálo zato podpořit dobrou věc. Hudba opravdu spojuje.
Učitelka hudební výchovy Jana Oušková, bez které by koncert nebyl - sama nádherně zpívá, tentokrát za doprovodu své maminkyVojta nejenže umí překrásně hrát na akordeon, aktuálně se probojoval i do národního kola dějepisné olympiády!Zvonečky - nová učební pomůcka a tolik muziky!Umělecký přednesMaturantiŠansoniér Petr KopečekZazpívali i učiteléVšichni účinkující a jejich Pravda a láska Zpívalo i publikumVybralo se neskutečných 15 tisíc, moc děkujeme!!!