Beseda s europoslancem

V pátek 25. listopadu se třídy oktáva a čtvrtý ročník zúčastnily besedy s europoslancem Tomášem Zdechovským. Po krátkém úvodu, kdy se nám europoslanec představil, měli studenti možnost ptát se na otázky týkající se všeho, co je zajímalo.

Během dvou vyučovacích hodin se následně studenti dotazovali na problémy dezinformací, války na Ukrajině, ekologie či kybernetické bezpečnosti. Kromě diskuse o současných společenských tématech přiblížil pan Zdechovský studentům svou práci europoslance a poskytl jim i informace o možnostech stáže v Evropském parlamentu.

Beseda byla velmi inspirativní, studenti na maximum využili možnosti vyzpovídat našeho hosta a odnesli si spoustu motivace k dalšímu vzdělávání.

Radek Frühauf, oktáva

foto: ako