Nacházíte se zde: Úvodní stránka / Aktivity

Kam pojedou naše třídy na výlet?

Konec června není ani pro naši školu jen o uzavírání klasifikace - před prázdninami mají všechny třídy naplánované různé třídní akce, těší se na společné cestování, dokončování různých projektů nebo na společný sportovní turnaj. Každá třída má naplánovanou zajímavou trasu na poznávací výlet či zajímavou exkurzi:

prima - Praha

sekunda - Praha (+ spaní v tělocvičně, protože byli na 2. místě ve Školním poháru)

tercie - Praha + Borovany, Lišov (plánovaná biologická exkurze)

kvarta - Karlštejn (dvoudenní výlet, protože dostali speciální cenu ve Školním poháru)

kvinta - Suchdol nad Lužnicí a okolí (pískovny)

sexta - Beroun, Karlštejn a okolí (dvoudenní výlet, protože vyhráli Školní pohár)

septima - Vltava (rafty) + plánovaná exkurze JETE Temelín

1. ročník - Táborsko

2. ročník - Vídeň

3. ročník - sjíždění Lužnice (Suchdol - Majdalena) + plánovaná exkruze JETE Temelín

Všechny akce pečlivě plánují třídní učitelé a učitelé odborných předmětů, s podrobnými informacemi pak seznamují všechny účastníky prostřednictvím dokumentu Zajištění akce konané mimo školu.

Přejeme všem krásné zážitky a šťastný návrtat domů!

ako