Nacházíte se zde: Úvodní stránka / Aktivity / Kurzy

Humanitní a přírodovědný kurz 2023/2024

Program humanitního a přírodovědného kurzu pro žáky VIII. a 4. ročníku

25. 1. 2024

Humanitní kurz: Exkurze Praha - Židovské město, Werichova vila (garanti Jana Havlová, Zdeněk Kučera)

Přírodovědný kurz: Specializovaná praktika z biologie, chemie nebo fyziky  (podle volby účastníků) - 1. - 6. hodina (v příslušných laboratořích)

Garant: Jitka Mašková (biologie), Štěpánka Otepková (chemie), Martin Krynický (fyzika)

30. 1. 2024

Humanitní kurz: Program v knihovně.

Garant: Václav Pražák

Čas Přednáška
1.-2. hodina Mytičtí tvorové v historických pramenech od antiky do 18. století  (Mgr. Kateřina Pražáková, Ph.D, Historický ústav Filozofické fakulty Jihočeské unniverzity v Českých Budějovicích)
3.-4. hodina Archeologie 2. světové války (Mgr. Tomáš Pancíř (Archeologický ústav Filozofické fakulty Jihočeské unniverzity v Českých Budějovicích)