Gymnázium Třeboň

Basketbalové přátelské utkání s Lišovem

Dne 16.4.2024 jsme uspořádali na našem gymnáziu přátelské sportovní utkání v basketbalu. Našimi soupeři byli hráči basketbalového klubu Lišov. Utkání se uskutečnilo v tělocvičně gymnázia od 14 do 16 hodin. Za náš tým statečně bojovali:

Patrik Werner, Vojtěch Matouš, Adam Varner, Antonín Ouška, Sebastian Pokorný, Michal Dubský, Karolína Sedláčková, Jiří Kubec, Vojtěch Činčura, Otík Wang, Jakub Kovářík, Daniel Kubec. Všichni hráči statečně bojovali o výhru a technické nedostatky nahradili bojovností a nasazením. Hrálo se na dva poločasy, na hrubý čas 2x 30 minut. První poločas byl vyrovnaný, stav končil 18:16 pro Lišov. Ve druhém poločase jsme mobilizovali síly a vyhráli jsme stavem 40:28. Děkujeme panu Tomáši Petrů za to, že se ochotně chopil role rozhodčího, i za perfektní výkon jeho i celého družstva Lišov. Budeme se těšit na odvetné utkání. Také děkujeme Štěpánce a Anežce z primy za pomoc s organizací a zápisem.

Text, foto: Monika Lexová