Gymnázium Třeboň

Školní výlet 5.8

V pondělí 22. 6. 26 vyrazila téměř celá třída kvinta komplikovanou dopravou a v úmorném vedru směr Ferrata C Hluboká nad Vltavou. 

Cestu studenti zvládli a odměnou po 7kilometrovém výšlapu jim bylo osvěžující koupání a lezecký zážitek. Skvělý catering zajistila náhradní třídní učitelka Michaela Bártová. Díky!

Pak je ještě čekala stejná cesta zpátky k vlaku. 

I přes fyzicky náročný program panovala výborná nálada.

Jsem ráda, že jste spolu stále rádi a jdete do všeho! :)

Text a foto: JĎo

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout