Gymnázium Třeboň

Školní výlet sexty

Naše cesta na kolech začala v Třeboni, odkud jsme jeli okolo rybníka Rožmberk směrem k jezu Metel. Cestou bylo pár technických zastávek (jedna píchlá duše a jedna opakovaně padající šlapačka), které prověřily technickou zručnost našich spolužáků. Na Meteli jsme si odpočinuli a pokračovali v cestě do Vlkova. Tady jsme doplnili síly v hostinci a přes Lužnici dojeli zpět do Třeboně. I přes komplikace jsme ujeli krásných 50 kilometrů a užili si sluníčka a dobré nálady.

Za sextu: Veronika Huličková

Foto: I. Kubínová, P. Šalková Dufková

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout