Gymnázium Třeboň

POSLEDNÍ SPOLEČNÝ VÝLET SEPTIMY

Poselční společný výlet jsme si užili v klidném tempu. Díky předpovědi krásného počasí jsme se rozhodli vyrazit na nedaleké Veselské pískovny. V úterý ráno jsme se sešli na třeboňském vlakovém nádraží, vlakem dojeli do Vlkova nad Lužnicí a odtud pěkně po svých vyrazili k pískovně.

Přestože bylo na koupání ideální počasí, většinu času jsme strávili výrobou náramků na připravovanou dobročinnou akci. Při tvoření byla skvělá atmosféra. Povídali jsme si, smáli se a občas to celé připomínalo dávné "draní peří", kdy se lidé scházeli nejen kvůli práci, ale hlavně společně strávenému času. 

Samozřejmě nechybělo ani koupání, plážový volejbal a dobrý oběd. Poté už nás čekala cesta zpět do Třeboně. 

Náš společný poslední školní výlet byl bez spěchu, v pohodové atmosféře a dostatkem času být spolu. 

text: PAu

úvodní obrázek: ChatGPT

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout