Příklady dobré praxe

Aktivita 01 - GYM 24

Na konci června vyšlo další číslo časopisu GYM, tentokrát s podtitulem "Kdo je na škole největší zvíře" aneb ZOOGYM.

Aktivita 04 - Metodická příručka Začlenění environmentální výchovy do ŠVP

V rámci projektu Vzdělávání pro konkurenceschopnost - konkurenceschopnost pro Třeboňsko byla vytvořena metodická příručka Začlenění environmentální výchovy do ŠVP.

Aktivita 06 - 7 návyků skutečně efektivních lidí, 27. 6. 2012

Dne 27.06. 2012 proběhla přednáška 7 návyků skutečně efektivních lidí pro učitele gymnázia.

Aktivita 06 - Právo na Moravě

Učitelé třeboňského gymnázia se ve dnech 28.6. a 29.6. 2012 zúčastnili dvoudenního semináře v Brně s názvem Vliv moravského prostředí a místní subkultury na život v českých zemích – Právo na Moravě.

Aktivita 05 - Regionální dějepisně zeměpisný katalog

V rámci projektu Vzdělávání pro konkurenceschopnost – konkurenceschopnost pro Třeboňsko žáci naší školy vytvořili Regionální dějepisně zeměpisný katalog.

Aktivita 06 - 7 návyků skutečně efektivních lidí

Dne 18. 6. 2012 se uskutečnila pro žáky 1.a V. roč. gymnázia přednáška 7 návyků skutečně efektivních lidí.

12320>>