Publicita

Přispěvek do Ročenky 2012 města Třeboně

Projektárium (červen 2012)

Pravidelná rubrika časopisu GYM, ve které informujeme čtivou formou naše čtenáře o činnostech všech šesti aktivit v uplynulých měsících.

Na gymnáziu sklízí ovoce své práce

V červencovém čísle měsíčníku Třeboňský svět vyjde dalšíé článek o aktivitách na naší škole.

Časopis GYM třeboňských gymnazistů je nejlepší v České republice!

Prestižní soutěž O nejinspirativnější středoškolský časopis, kterou vyhlašuje Syndikát novinářů ČR a které se letos zúčastnilo 42 časopisů z celé země, vyhrál časopis GYM třeboňského gymnázia.

Projektárium (duben 2012)

Nová projektová nástěnka

Abychom zlepšili informovanost žáků a učitelů o všech projektových aktivitách, umístili jsme na nejfrekventovanějším místě školy – na její hlavní chodbě – novou praktickou nástěnku.

1235>>