Martin Krynický

• 2009 – dosud Gymnázium Třeboň

Na našem gymnáziu jsem:

• třídní 1. ročníku
  • předseda předmětové komise fyziky
  • správce kabinetu fyziky
  • dozor na chodbě
  • vyučující matematiky v II, 1. ročníku
  • vyučující fyziky v II, 1. ročníku, 2. ročníku a SFY

Jinak jsem také:

• autorem stránek www.realisticky.cz

Kritéria hodnocení:

• V matematice v obou třídách: maximálně tři zameškané klasické písemky, napsané čtvrtletní písemné práce.
  • Ve fyzice ve všech třídách: napsané všechny písemné práce, dokončené a uznané samostatné práce případně měření
  • Způsob získávání známek, opravování a výpočtů konečných výsledků je podrobně popsán na www.realisticky.cz v druhé hodině v učebnici Matematiky pro SŠ (přímý odkaz). Postup platí i pro fyziku s výjimkou částí týkajících se čtvrtletních písemných prací, které se z fyziky nepíší.
  • Opravy přijímám pouze o přestávkách, po kterých mám volnou hodinu, případně po vyučování. Před první hodinou přijímám opravy pouze do 7:45. Oprava písemky musí být proveden do týdne od opravení testu.
  • Pro větší přehlednost budou v Bakalářích označeny známky, které si žáci musí doplnit, aby mohli být klasifikování, symbolem N. Žáci nebudou klasifikování, pokud bude jejich průběžné hodnocení v Bakalářích obsahovat symbol N.

Koníčky:

• hudba
  • lyže

pondělí 14:15 - 15:15 a kdykoliv jindy mimo rozvrh po předchozí domluvě

mkrynicky@gymtrebon.cz tel. 728503163

Konzultace online

rezervace času

Knížky ve školní knihovně stojící za přečtení

Občas iniciuji nákup nějaké knížky do školní knihovny. Na zvláštní stránce si můžete přečíst, které to jsou a o čem jsou.

Knížky stojící za přečtení

Stručný popis zajímavých knížek, které se dají půjčit ve studentské knihovně.

Jak funguje lidský mozek

Přednáška Martina Krynického o tom, jak funguje lidský mozek a co to znamená pro proces učení. Zveme Vás do auly gymnázia na úterý 12. září 2023 od 16:00 hodin.