Výsledek VŘ, Konektivita půdních prostor

Dokumentace k VŘ Dodávka a instalace zařízení pro zajištění konektivity na Gymnáziu Třeboň

Výsledek VŘ, Vybavení půdních prostor

Dokumentace k VŘ Dodávka a instalace vybavení a zařízení odborných učeben na Gymnáziu Třeboň

Výsledek VŘ Technický dozor

Dokumentace k výběrovému řizení na veřejnou zakázku malého rozsahu

Půdní vestavba

V těchto dnech probíhá výběrové řízení na generálního dodavatele zakázky, jejíž možná realizace bude znamenat jednu z největších investičních akcí od doby postavení nové tělocvičny (1998).

Výsledek VŘ Vybavení výpočetní technikou, 7. 11. 2017

Dokumentace k výběrovému řízení veřejné zakázky malého rozsahu Vybavení výpečetní technikou.

Výsledek VŘ Vybavení výpočetní technikou, 12.6.2017

VŘ - Novostavba přístřešku a bočního vstupu

Dokumentace k VŘ + zápis a výsledek VŘ, 28. 8. 2016

VŘ - Zpracování projektové dokumentace, 14. 7. 2016

Dokumentace k VŘ na veřejnou zakázku malého rozsahu na služby s názvem Zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení...

Ředitelské volno 20.- 21.5. 2019

V souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z organizačních důvodů (ústní maturitní zkoušky) ředitelské volno pro všechny žáky na pondělí a úterý 20. a 21. května 2019. Žáci v tyto dny nemají nárok na dotovanou stravu ve školní jídelně.

Cestovatelské středy - Indie

Ve středu 12. června od 16:00 se uskuteční další cestovatelská středa. Tentokrát bude o indickém Ladaku vyprávět Jirka Záleský.

Ústní maturitní zkoušky

Od pondělí 20. 05. 2019 do pátku 24. 5. 2019 proběhnou ústní maturitní zkoušky oktávy a 4. ročníku.