150. výročí založení GT

150. výročí založení GT, projděte si jednotlivá jubilejní zastavení:
Jubilejní zastavení

Projděte si jednotlivá jubilejní zastavení, ve kterých se dozvíte mnohé o historii i současnosti naší školy. Připravovali jsme je pro Vás v průběhu jubilejního roku 2019.

Film jako dárek

Krásný dárek dala svému gymnáziu žákyně 4. ročníku Vendy Kolmanová, která o jeho loňském školním roku natočil krátký film.

Ohlédnutí za Jubilejním plesem

Připomeňte si prostřednictvím fotografií atmosféru Jubilejního plesu, připomínáme i učitelské video, kterým chtěli jeho aktéři přispět k oslavám 150. výročí GT.

Epilog za oslavami

Naše gymnázium v pondělí 24. září 2018 poctil svou návštěvou Prof. Martin Hilský. Přivezl k nám svá sonetová zrcadlení a dva hosty.

Ohlédnutí za oslavami

Máme za sebou nádherné pestrobarevné oslavy stopadesátin našeho gymnázia, připomeňte si jejich atmosféru. Díky všem, kteří slavili s námi.

Epilog za oslavami

Nenechte si ujít poslední akci oficiálního programu oslav 150. výročí založení našeho gymnázia: prof. Martin Hilský v pondělí 24. 9. od 17.00 v aule.

Pozvánka na oslavy 150. výročí GT

Seznamte se s oficiálním programem oslav a přijměte naše pozvání na ně.

K programu oslav

Pročtěte si zpřesňující informace k jednotlivým bodům programu oslav 150. výročí založení GT i doprovodný program pro žáky

Ředitelské volno 20.- 21.5. 2019

V souladu s § 24 odst. 2 zákona č.561/2004 sb. (Školský zákon) vyhlašujeme z organizačních důvodů (ústní maturitní zkoušky) ředitelské volno pro všechny žáky na pondělí a úterý 20. a 21. května 2019. Žáci v tyto dny nemají nárok na dotovanou stravu ve školní jídelně.

Cestovatelské středy - Indie

Ve středu 12. června od 16:00 se uskuteční další cestovatelská středa. Tentokrát bude o indickém Ladaku vyprávět Jirka Záleský.

Ústní maturitní zkoušky

Od pondělí 20. 05. 2019 do pátku 24. 5. 2019 proběhnou ústní maturitní zkoušky oktávy a 4. ročníku.