150. výročí založení GT

Připomeňte si, jak jsme v září 2018 slavili 150. výročí založení GT, co všechno jsme na jeho počest připravili, projděte si jednotlivá jubilejní zastavení:
Jubilejní zastavení

Projděte si jednotlivá jubilejní zastavení, ve kterých se dozvíte mnohé o historii i současnosti naší školy. Připravovali jsme je pro Vás v průběhu jubilejního roku 2018.

Film jako dárek

Krásný dárek dala svému gymnáziu žákyně 4. ročníku Vendy Kolmanová, která o jeho loňském školním roku natočil krátký film.

Ohlédnutí za Jubilejním plesem

Připomeňte si prostřednictvím fotografií atmosféru Jubilejního plesu, připomínáme i učitelské video, kterým chtěli jeho aktéři přispět k oslavám 150. výročí GT.

Epilog za oslavami

Naše gymnázium v pondělí 24. září 2018 poctil svou návštěvou Prof. Martin Hilský. Přivezl k nám svá sonetová zrcadlení a dva hosty.

Ohlédnutí za oslavami

Máme za sebou nádherné pestrobarevné oslavy stopadesátin našeho gymnázia, připomeňte si jejich atmosféru. Díky všem, kteří slavili s námi.

Epilog za oslavami

Nenechte si ujít poslední akci oficiálního programu oslav 150. výročí založení našeho gymnázia: prof. Martin Hilský v pondělí 24. 9. od 17.00 v aule.