150. výročí založení GT

Připomeňte si, jak jsme v září 2018 slavili 150. výročí založení GT, co všechno jsme na jeho počest připravili, projděte si jednotlivá jubilejní zastavení:
Jubilejní zastavení

Projděte si jednotlivá jubilejní zastavení, ve kterých se dozvíte mnohé o historii i současnosti naší školy. Připravovali jsme je pro Vás v průběhu jubilejního roku 2018.

Film jako dárek

Krásný dárek dala svému gymnáziu žákyně 4. ročníku Vendy Kolmanová, která o jeho loňském školním roku natočil krátký film.

Ohlédnutí za Jubilejním plesem

Připomeňte si prostřednictvím fotografií atmosféru Jubilejního plesu, připomínáme i učitelské video, kterým chtěli jeho aktéři přispět k oslavám 150. výročí GT.

Epilog za oslavami

Naše gymnázium v pondělí 24. září 2018 poctil svou návštěvou Prof. Martin Hilský. Přivezl k nám svá sonetová zrcadlení a dva hosty.

Ohlédnutí za oslavami

Máme za sebou nádherné pestrobarevné oslavy stopadesátin našeho gymnázia, připomeňte si jejich atmosféru. Díky všem, kteří slavili s námi.

Epilog za oslavami

Nenechte si ujít poslední akci oficiálního programu oslav 150. výročí založení našeho gymnázia: prof. Martin Hilský v pondělí 24. 9. od 17.00 v aule.

Pozvánka na oslavy 150. výročí GT

Seznamte se s oficiálním programem oslav a přijměte naše pozvání na ně.

K programu oslav

Pročtěte si zpřesňující informace k jednotlivým bodům programu oslav 150. výročí založení GT i doprovodný program pro žáky

Schůzka rodičů pro 1.4

19. října 2021 od 16:30 v učebně biologie v přízemí informativní schůzka rodičů s vedením školy a učiteli

Podzimní prázdniny

27. a 29. 10. podzimní prázdniny, 28. 10. státní svátek

Moderní společenské hry 19. 10.

Od 13.15 hodin, učebna dějepisu.