Den šetrné dopravy 2019

Ve středu 26. 6. 2019 si naši starší studenti připravili pro primány dopoledne zaměřené na cyklistiku, zdravovědu a dopravní předpisy.

Dobrovolní dárci krve

V pátek 24. 5. 2019 se skupina dobrovolníků vydala do Českých Budějovic darovat krev.

Exkurze ČOV Hrdějovice

Ve středu 24. 4. 2019 se konala exkurze žáků 1. ročníku a kvinty na úpravnu vody a čistírnu odpadních vod v Hrdějovicích.

Den Země a Den vody

První povelikonoční týden byl ve znamení hned několika zajímavých ekologických akcí.

Školní kolo SOČ

V úterý 2. 4. 2019 se budou konat obhajoby školního kola přehlídky prací SOČ našich studentů.

Prezentace závěrečných prací za rok 2018/2019

Určeno pro žáky VI, VII, 2. a 3. ročníku - rozdělení na humanitní a přírodovědnou sekci, umístění do učeben, program

Pozvánka na přednášku

Srdečně zveme na přednášku Jak se žije a zkoumá v pralesích Papui - Nové Guineje. Čtvrtek 7. února 2019 od 17.00 v aule gymnázia.

Srdce a stres

Zveme na další přednášku z cyklu Věda pro veřejnost, kterou pořádáme společně s MBÚ AV ČR 31. ledna 2019 od 17 hodin v naší aule.