Nacházíte se zde: Úvodní stránka / Organizace školy / EVVO

EVVO

Environmentální vzdělávání, výchova a osvěta
Svatováclavské exkurze 2023 - úvodní schůzka

Ve čtvrtek 21. 9. 2023 o velké přestávce proběhnou úvodní schůzky před exkurzemi. Rozpis tříd naleznete dále.

Svatováclavské exkurze 2023

V pátek 29. 9. 2023 se vydá celá škola na tradiční vlastivědné poznávání. Pozor - zapisovací formulář bude nově zpřístupněn všem najednou, a to v sobotu 9. září 2023 od 9:00. Rychlejší vyhrává!

Tercie na exkurzi

V úterý 27. 6. 2023 tercie završila výukový blok na téma odpady exkurzí do zařízení, které se zabývají recyklací a dalším využitím odpadů.

Ořešák

Severní část školního dvora zdobil několik desetiletí mohutný ořešák. Minulý rok zjistil dendrolog při zdravotním řezu, že je vážné narušena jeho stabilita a že hrozí zřícení hlavní části jeho koruny. I když neradi, zažádali jsme Odbor životního prostředí o možnost jeho likvidace a na konci března 2023 ho nechali pokácet. Nový strom na sebe nenechal dlouho čekat a náš ořešák přesto žije dál nejen ve vzpomínkách.

Krajské kolo SOČ

1. a 2. místo je naše!

1. ročník a kvinta v Českých Budějovicích

Navzdory počasí se žáci 1. ročníku a kvinty v úterý 11. 4. 2023 vydali do Českých Budějovic, kde navštívili Britské centrum a ČOV v Hrdějovicích.

12313>>