Nacházíte se zde: Úvodní stránka / Aktivity / Kurzy

Audience V. Havla a Poslanecká sněmovna

Prožitkový kurz  kvinty JEN TAK TAK je za námi

Prožitkový kurz kvinty JEN TAK TAK je za námi

Přečtěte si autentickou reportáž přímého účastníka prožitkového kurzu, který se odehrál na základně Vávrovka na Veselsku od 25. do 27. září 2024.

Prožitkový kurz JEN TAK TAK

Ve středu 25. září 2024 odjela kvinta na třídenní prožitkový kurz na základnu Vávrovka (Veselsko). Co je tam opravdu čeká a na co se mohou těšit, zůstává do poslední chvíle trochu překvapením. Kurz pořádáme společně s osvědčeným týmem Outdoor Agency Echo a k nám se dostaly první fotografie - vypadá to, že jsou všichni v pořádku a že si kurz užívají.

Tercie se učila na Šumavě

Od pondělí 16. září 2024 probíhala na šumavském Zadově externí výuka našich terciánů - během jednoho týdne se na jejich rozvrhu vystřídaly zeměpis, biologie, čeština, matematika nebo výtvarná výchova, nouze nebyla o pohyb a samozřejmě o spoustu společné zábavy. Pročtěte si, podívejte se, jak se jim dařilo prostřednictvím pravidelných reportáží přímo z místa.

Adaptační kurzy 2024

Seznamte se s tím, jak vypadaly prožitkové adaptační kurzy primy a 1. ročníku, které jsme pro ně spolu s týmem instruktorů tvořeným žáky vyšších ročníků připravili v jihočeském Římově. Oba kurzy proběhly v prvním školním týdnu, jsme si jistí, že zážitky budou nezapomenutelné...

Adaptační kurz pro primu 2024

Seznamte se s podrobnostmi organizace adaptačního kurzu pro žáky primy, který se uskuteční v jihočeském Římově. Odjezd ve středu 4. září 2024, sraz v 16:45 před budovou gymnázia, odjezd v 17:00. Další podrobnosti po rozkliknutí.