Školní rituály

Jubilejní zastavení dvanácté: MATURITNÍ TABLA

K výročním Jubilejním zastavením, které jsme pro vás připravovali v rámci 150. výročí založení našeho gymnázia, přibylo další. Každá třída po sobě zanechává stopy - jednou z nich může být nápadité maturitní tablo předložené veřejnosti v některé z místních výkladních skříní.

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

V pondělí 27. května 2024 jsme v aule gymnázia všem našim úspěšným absolventům předali maturitní vysvědčení. Přejeme všem naplňující studium na vysokých školách a spokojený život plný lásky, kvalitních vztahů a zajímavé práce. Foto LKo a MKr

Majáles 2024 ovládlo opět naše gymnázium!

V pátek 10. května 2024 prošel prosluněnou Třeboní majálesový průvod - na Tyršově stadionu vybrala porota letošního vítěze, kterým se stalo i tentokrát naše gymnázium. Nádherná soutěžní atmosféra, spousta hudby a krásných masek opět každého přesvědčila o tom, že je daleko důležitější studentská radost, recese, fantazie, smysl pro humor a že vítězem je každý, kdo se letošního Majáles 2024 zúčastnil! Děkujeme SOŠ, SOU a OA za krásnou spolupráci a těšíme se na příští rok (třeba i s Rybáři).

Poslední zvonění 2024

V úterý 30. dubna 2024 se s námi rozloučili maturanti - nádherné počasí přálo veselému reji masek, barev, soutěží i tradičnímu pasování septimánů a třeťáků do stavu maturantského (i netradičním proslovům jejich třídních učitelů). Všichni žáci a učitelé školy dojemně vyprovodili naše maturanty symbolickým zvoněním na chodbách školy - přejeme všem hodně štěstí při maturitě i na další cestě životem! Foto: PAu

Novoroční tříkrálová show 2024

Novoroční show, kterou nás v pondělí 8. ledna 2024 provedla oktáva, nás naladila na veselé ukončování prvního pololetí. Poděkování všem, kteří se na programu jakkoliv podíleli!

PF 2024

Přejeme každému, kdo si právě prohlíží naše webové stránky, krásné Vánoce a šťastný nový rok! Autory PF jsou naši žáci pod vedením pana učitele Viléma Roženského.

12326>>