Školní rituály

Novoroční tříkrálová show 2024

Novoroční show, kterou nás v pondělí 8. ledna 2024 provedla oktáva, nás naladila na veselé ukončování prvního pololetí. Poděkování všem, kteří se na programu jakkoliv podíleli!

PF 2024

Přejeme každému, kdo si právě prohlíží naše webové stránky, krásné Vánoce a šťastný nový rok! Autory PF jsou naši žáci pod vedením pana učitele Viléma Roženského.

Vánoční koncert 2023

Ve středu 20. prosince 2023 se školou rozezněla vánoční atmosféra - v aule proběhl jako vždy překrásný vánoční koncert, který pro nás pod vedení paní učitelky Jany Ouškové připravili muzikanti z různých tříd našeho gymnázia. Foto: PAu a AKo

Zavítali k nám andělé

Nejen andělé, ale i čerti s Mikulášem zavítali na naši školu. Pozlobili studenty i učitele, naštěstí si do pekla nikoho neodnesli. Podívejte se na jejich řádění...

Studentská mše za svobodu

Při příležitosti oslav Dne boje za svobodu a demokracii a Mezinárodního dne studentstva proběhnou v Třeboni zajímavé akce - pro studenty i jejich rodiče. V 10:00 proběhne na Masarykově náměstí slavnostní shromáždění, od 17:00 Bohoslužba za svobodu v kostele Panny Marie Královny a sv. Jiljí a od 19:00 v Bistru 105 promítání filmu Hranice. Nechte se vtáhnout do důstojných oslav jednoho z nejdůležitějších dnů naší novodobé historie.

Zahájili jsme školní rok 2023/2024

V pondělí 4. září 2023 se stejně jako v minulých letech odehrál slavnostní zahajovací rituál - všichni jsme se na školním dvoře sešli, přivítali, poslechli si krásné písničky, potěšili se slovy hlavního hosta (absolvent z r. 1999 Martin Kavan), dojali rodiče i absolventy, imatrikulovali jsme budoucí primánky a prváky, vyvěsili naši školní vlajku - a začali pracovat. Přejeme všem co nejšťastnější vstup do dalšího roku studia! Foto PAu a AKo

12325>>