Nacházíte se zde: Úvodní stránka / O Škole / Spolupráce

Spolupráce

Spolupráce s firmou Santal v roce 2023

I v letošním školním roce se těšíme přízni místních firem, s firmou Santal spolupracujeme dluhodobě a návštěvu v jejích provozech pravidelně zahrnujeme do výuky i na podporu podnikavosti našich žáků. Pravidelná komentovaná exkurze kvinty se v rámci předmětu Svět práce uskutečnila 23. února 2023. Foto IČu

Den otevřených dveří, návštěva žáků základních škol

V úterý 22. 11. 2022 si žáci okolních základních škol prohlédli školu a v učebnách v půdní vestavbě se seznámili s jednoduchými chemickými pokusy a s výukou cizích jazyků na našem gymnáziu. foto: ako

Návštěva žáků ze ZŠ – Kolumbův den

V půdním areálu, konkrétně v jazykových učebnách jsme i letos, 5. října 2022, hned ráno uvítali na naší škole postupně deváťáky ze čtyř základních škol: ZŠ Sokolská a ZŠ Na Sadech, Třeboň, ZŠ Chlum u Třeboně a ZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí. S ohledem na blížící se americký svátek, Kolumbův den, si pro ně naši žáci připravili zábavný soutěžní program v angličtině.

Spolupráce s firmami

V rámci oslav 30. výročí založení firmy Santal ji navštívili žáci kvarty a díky komentované prohlídce se seznámili s jejím provozem.

Spolupráce se základními školami

Nejen v rámci udržitelnosti projektu IROP spolupracujeme se čtyřmi základními školami a umožňujeme jim využívat nové půdní prostory našeho gymnázia.