Gymnázium Třeboň

Přijímací řízení

Přijímací řízení 2024

Přijímací řízení 2024

Ředitelka školy vyhlásila první kolo přijímacího řízení do prvních ročníků osmiletého a čtyřletého studia pro školní rok 2024/2025. Nic již nebrání tomu pečlivě si vybrat v klidu svých domovů přes aplikaci www.dipsy.cz střední školy, na kterých byste chtěli studovat - a podat přihlášku. S důvěrou v nový systém a hlavně ve své schopnosti, znalosti a dovednosti. Stále preferujeme a doporučujeme elektronickou přihlášku, přejeme hodně štěstí v celém přijímacím řízení!

Číst více
logo

Přihlášky na střední školu 2024

Pečlivě si prostudujte všechny informace související s novým způsobem přihlašování na střední školy přes užitečný odkaz. Všem jednoznačně doporučujeme elektronickou přihlášku - přihlašovat se budete přes Digitální přihlašovací systém www.dipsy.cz, prostřednictvím kterého se budete moci od 1. do 20. února 2024 přihlašovat.

Číst více
Přijímací zkoušky nanečisto - doučování již tento týden!

Přijímací zkoušky nanečisto - doučování již tento týden!

Seznamte se s výsledky přijímacích zkoušek nanečisto, které proběhly v sobotu 20. ledna 2024. Žákům nabízíme společnou opravu testů s učiteli, kteří je opravovali - v úterý 6. února 2024 pro žáky z 5. tříd, ve čtvrtek 8. února pro žáky z 9. tříd. Kdo se nezúčastní, může si opravené testy v pátek 9. února vyzvednout.

Číst více

Přijímací řízení

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout