Nacházíte se zde: Úvodní stránka / Servis / Pro veřejnost

Přednášky, zajímavosti,
prohlídky,
Mediální výchova pro seniory

V úterý 27. 6. 2023 jsme se v rámci spolupráce s Odborem kultury a cestovního ruchu v Třeboni podíleli na uspořádání semináře na téma Mediální výchova pro třeboňské seniory. Bylo nám ctí přivítat na půdě gymnázia takto vnímavé studenty a budeme se těšit na další možnosti, díky kterým budeme moci otevřít gymnázium dalším podobným příležitostem. Přednášku s praktickými ukázkami vedla Mgr. Lucie Mylerová Paurová.

Pronájem nebytových prostor

Podmínky pronájmu nebytových prostor na třeboňském gymnáziu.

Sazebník úhrad za poskytování služeb a informací

Seznamte se se Sazebníkem úhrad za poskytování služeb a informací dle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím. Sazebník je přílohou č. 8 Směrnice ředitelky školy a svobodném přístupu k informacím, která je uložena v sekretariátu a zveřejněna ve vývěsní skříňce ve vestibulu školy. Sazebník poplatků za pronájmy prostor viz Pronájmy nebytových prostor.

Vyhotovení druhopisů, potvrzení doby studia

Služba vyhotovení druhopisů vysvědčení a potvrzení doby studia.

Minikonference o školství i pro rodiče

Zveme všechny učitele i rodiče na on-line minikonferenci o školství - čtvrtek 21. října 2021 od 17:30, odkaz po rozliknutí

Virtuální prohlídka školy

Navštivte naši školu i prostřednictvím virtuální prohlídky, která byla rozšířena o nové pohledy do laboratoře biologie.