Učitelé

Učitelské aktivity
Hledáme učitele fyziky a zeměpisu

Do našeho týmu bychom od nového školního roku rádi přibrali nového učitele předmětů FYZIKA/ZEMĚPIS. Nabídnout můžeme i celý úvazek, nadstandardní pracovní zázemí a práci snů ve skvělém kolektivu a se skvělými žáky. Pokud máte i Vy co nabídnout a zaujala Vás naše nabídka, pošlete svůj životopis paní ředitelce.

Studijní volno našich učitelů v únoru 2024

O jarních prázdninách čerpali všichni učitelé studijní volno - každý jej využil po svém pro načerpání inspirace, nové energie, nových poznatků a zkušeností doma i v zahraničí. Neleníme a sbíráme i pro naše studenty nové zkušenosti, které můžeme předávat dál. Všem moc děkujeme za sdílení zážitků, těšíme se, že někdy podobnou koláž připraví i naši žáci!

Učitelé v Poslanecké sněmovně

Ve středu 22. listopadu 2023 odjeli všichni učitelé do Poslanecké sněmovny, kde nás hostil náš uvolněný kolega, poslanec Šimon Heller, Díky němu jsme si prohlédli nejzajímavější místa této úctyhodné instituce a hlavně měli možnost zrealizovat nanejvýš inspirativní seminář Evy Nečasové o práci a možnostech využívání umělé inteligence ve výuce (www.aidetem.cz).

Učitelská výprava 2023, aneb wellbeing v praxi

I letos si učitelé a zaměstnanci našeho gymnázia dopřáli společnou víkendovou akci. Cílem našeho putování byly tentokrát jihomoravské Valtice. Stihli jsme toho ale mnohem víc - zámek v Jevišovicích, Svatý kopeček v Mikulově, Muzeum železné opony ve Valticích, stejně jako tamní monumentální Kolonádu na Rajstně, nádherný zámek, nebo valtické sklepy.

Učitelé ve školním roce 2022/2023

Tradiční focení žáků i učitelů proběhlo v pátek 21. dubna 2023, prohlédněte si fotku našeho učitelského sboru (včetně provozních zaměstnanců. Focení se nemohli zúčastnit 3 učitelé (MLe, JOu a VOu).

Studijní volno našich učitelů

V průběhu jarních prázdnin čerpali naši učitelé studijní volno - podívejte se, jak jej využili, kde čerpali energii pro svou další práci, jak inspirativně dokázali naplnit svůj čas. Tričko s logem našeho gymnázia bylo například na výletě až na jižní polokouli.