Nacházíte se zde: Úvodní stránka / Servis / Pro rodiče

Třídní schůzky, konzultace,
Online pokladna, Sdružení rodičů
Co s námi a našimi dětmi dělají digitální technologie?

Ve dnech 8. - 10. dubna 2024 bude na našem gymnáziu pracovat s žáky, rodiči i učiteli Jan Kršňák, autor populární knihy Digiděti. Jak pracovat se silou, která nás i naše žáky přitahuje k digitálním technologiím? Jak rozumět postupné digitalizaci společnosti, jak neztratit sám sebe ani své dítě ani svého žáka? Kde je zdravá hranice v používání chytrých telefonů? Mají existovat pravidla v používání mobilů při výuce a kdo je má nastavit? Třeba i na tyto otázky budeme společně hledat odpovědi.

Číst více

On-line konzultace již dnes!

Připomínáme rodičům, že již dnes, tj. v úterý 9. ledna 2024, proběhnou od 16:30 on-line konzultace v prostředí MS Teams. Včera v 18:00 byly uzavřeny Vaše rezervace, všichni přihlášení dostanou od vyučujících on-line pozvánku. K vyučujícím se připojte prostřednictvím ní ve Vámi stanovený čas (nejlépe vstupte do předsálí 1 minutu před začátkem konzultace a vyčkejte, až Vás vyučující vpustí do konference).

On-line konzultace v úterý 9. ledna 2024

On-line konzultace v MS Teams nabízíme všem rodičům, kteří se chtějí informovat o tom, jak si vedou před uzavřením pololetních známek jejich děti a kterým se nechce stát fronta na školních chodbách. Stačí poprosit žáka o e-mail, který jim dorazil na jejich školní adresu. V něm najdete odkaz na rezervace u jednotlivých učitelů. Stačí se k nim do 8. ledna 2024 do 18:00 hodin na konzultace přihlásit. V úterý 9. ledna pak stačí zasednout v pohodlí domova k počítači a popovídat si postupně dle Vaší rezervace s jednotlivými učiteli. Více po rozkliknutí.

Číst více
Obědy pro jihočeské děti - dotační program

Ocitli jste se v tíživé životní situaci a zajímá Vás, zda máte nárok na dotaci na školní stravování pro Vaše dítě? Pobíráte nějaký sociální příspěvek? Pak neváhejte a obraťte se na informační linku Jihočeského kraje, kde se dozvíte, jak máte postupovat. Více po rozkliknutí.

Číst více
On-line konzultace v úterý 18. dubna 2023, v pondělí 17.4. do 18:00 poslední možnost vytvořit rezervace!

On-line konzultace v MS Teams nabízíme všem rodičům, kteří se chtějí informovat o tom, jak se vedou ve 3. čtvrtletí školního roku jejich děti a kterým se nechce stát fronta na školních chodbách. Stačí poprosit žáka o e-mail, který jim již dorazil na jejich školní adresu, v němž najdou odkaz na rerezervace u jednotlivých učitelů - a pečlivě se k nim na konzultace přihlásit. V úterý 18. dubna pak stačí zasednout v pohodlí domova k počítači a popovídat si postupně dle Vaší rezervace s jednotlivými učiteli. Více po rozkliknutí.

My v tom Jihočechy nenecháme

Jihočeský kraj vyhlásil grantový program na podporu rodin s dětmi od 3 do 19 let na školní a mimoškolní aktivity. Při splnění stanovených podmínek by se našeho gymnázia mělo týkat možné proplacení nákladů za lyžařský kurz do výše 4 tisíc Kč. Ostatní jmenované aktivity (po rozkliknutí) se nás netýkají, seznámit se s nimi z důvodu možnosti uplatnění jinde ale můžete.