Legenda odchází

Se svými kolegy se po téměř 39 letech poctivé práce ve školství rozloučila Mgr. Jana Haiderová.
Všichni její kolegové jí přejí pevné zdraví, zasloužený a klidný odpočinek (přestože všichni vědí, že odpočívat při své energetické výbavě stejně nedokáže) a radost ze svých nejbližších. Vedení školy děkuje za její vždy velmi profesionální přístup nejen v hodinách latiny a francouzštiny, ale i při obětavé práci pro Sdružení rodičů při našem gymnáziu.

Ve stejný den se s naším gymnáziem loučí také sympatická paní učitelka Mgr. Adéla Schacherlová, které přejeme hodně profesního štěstí a spokojenosti na Jirsíkově gymnáziu v Českých Budějovicích, v osobním životě pevné zdraví a radost z jejích krásných dětí. I jí se sluší poděkovat za poctivou práci pro třeboňské studenty i pro naši školu.

Mgr. Anna Kohoutová

Foto: Ivana Ahmad