Tělesná výchova

SPORTOVNÍ TURNAJ - VÝSLEDKY

Ve čtvrtek 28. 6. 2024 se konal tradiční závěrečný sportovní turnaj, při kterém se na Tyršově stadionu utkali žáci gymnázia ve fotbalu, volejbalu a modifikované přehazované.
Vítězné týmy si kromě cen a diplomů odnesli také medaile, které byly vyrobené na naší 3D tiskárně.
K vidění byly krásné sportovní výkony, skoro všechny druhy emocí a celý turnaj se obešel naštěstí bez zranění.

Číst více
SPORTOVNĚ - ZEMĚPISNÝ KURZ (septima)

V termínu od 3. do 7. června absolvovali svůj SPORTOVNĚ - ZEMĚPISNÝ KURZ žáci septimy, kteří si připravili krátký report z celé akce.

Číst více
SPORTOVNĚ ZEMĚPISNÝ KURZ PRO 3. ročník: NEZAPOMENUTELNÝ TÝDEN PLNÝ DOBRODRUŽSTVÍ!

V termínu 27. - 31. 5. 2024 absolvovali třeťáci SPORTOVNĚ - ZEMĚPISNÝ KURZ, který byl plný aktivit, nových zkušeností a zážitků.

SPORTOVNĚ ZEMĚPISNÝ KURZ PRO 3. ročník a septimu

Od pondělí 27. května 2024 probíhá týdenní SPORTOVNĚ ZEMĚPISNÝ KURZ pro 3. ročník, od 3. června si jej užije naše septima. Je pro ně připraven pestrý program na veslařské loděnici u rybníka Svět, na třeboňských sportovištích, poslední dva dny budou žáci se svými učiteli sjíždět Vltavu.

Krajský přebor škol v orientačním běhu 2024

I letos jsme se zúčastnili krajského přeboru škol v orientačním běhu.

AIKIDÓ VE VÝUCE TĚLESNÉ VÝCHOVY

Ve dnech 19. 4. a 3. 5. 2024 si žáci kvinty v hodinách TV vyzkoušeli základy sebeobrany. Výuku pro ně připravil pan Dražan (prezident ČESKÉ FEDERACE AIKIDÓ) společně s instruktory.

12318>>