Soutěž Office Arena 2014

Soutěž Office Arena dává žákům a studentům možnost otestovat své dovednosti v práci s aplikacemi Office a získat zpětnou vazbu pro další zlepšení.

Cílem soutěže je motivovat žáky základních a studenty středních škol všech krajů České a Slovenské republiky k práci s moderními informačními technologiemi a pomoci jim tak zajistit lepší pozici nejen ve škole, ale i při vstupu na pracovní trh.

Neméně důležité je dlouhodobé porovnání úrovně žáků a studentů v oblasti komunikačních dovedností a používání informačních technologií.

Organizátorem soutěže je společnost Microsoft. Soutěž je realizována ve spolupráci se Vzdělávacími centry Microsoft Partneři ve vzdělávání.

Soutěž je organizována zároveň pro Českou a Slovenskou republiku. Školní a krajská kola budou probíhat v každé zemi zvlášť. Výherci se utkají ve společném česko-slovenském finále.

Bližší informace pro přihlášení jsou na stránce soutěže Office Arena.

Text: Ivana Kubínová