Nacházíte se zde: Úvodní stránka / Organizace školy / EVVO

Školní obhajoby prací SOČ

Díky účasti prof. Ondřeje Prášila PhD., doc. RNDr. Jitky Klimešové CSc., RNDr. Jany Knoppové, Mgr. Venduly Krynické, Mgr. Andrey Kučerové PhD. a Mgr. Lenky Bučinské měly obhajoby ještě větší váhu, neboť připravují studenty na účast v krajském kole SOČ, které se bude konat 23. 4. v Českých Budějovicích. Naši školu budou reprezentovat následující studenti:

Jana Zahradníková s prací "Analýza wer mutatů buněčného cyklu řasy Chlamydomonas reinhardtii ",

Monika Kreklová s prací "Studium mechanismů fotoprotekce u ruduch ",

Matěj Knopp "Cytotoxicita jako možný nástroj pro monitoring toxicityvodních květů: případová studie na rybnících Třeboňské pánve"     v soutěžním oboru biologie,

Zdeněk Chaloupka s prací "Složení proteinových komplexů FtsH proteáz" v oboru chemie  a

Jana Kolíková s prací "Moji favorité 19. století" v oboru teorie kultury, umění a umělecké tvorby.

Všem soutěžícím budeme držet palce a přejeme jim, aby v konkurenci ostatních studentů uspěli.

J. Mašková

foto: Š. Otepková