Bronzoví mezi weby středních škol ČR

Třetí místo v hlasování veřejnosti se tak stalo příjemnou tečkou za finálovou účastí naší školy mezi nejlepšími weby středních škol České republiky.

Soutěž, kterou pořádalo sdružení EDUin, o. p. s. (organizace věnující se systematické propagaci vzdělávání), byla  koncipována jako reflexe webových stránek, tedy jejich praktická využitelnost pro uživatele, technická kvalitu (podpora DNS Sec, IPv6, SEO), zahrnutí moderních trendů, dokonalý design, ale i takový obsah, který bude školu otevírat veřejnosti a nadstandardně s ní komunikovat...

V prvním kole bylo vybráno deset finalistů, kteří vzešli z hodnocení nezávislých hodnotitelů (mezi nimi např. Ondřej Filip, výkonný ředitel sdružení CZ.NIC; Vít Vrba, zakladatel společnosti Webnode; UX designérka Barbora Štěpánková; Jan Sequens, technical director v agentuře Global Vision; art director v agentuře Global Vision Karel Punčoch; Ondřej Neumajer, autor knihy Budujeme školní web; případně předseda Jednoty školských informatiků Petr Naske).

Text: Martin Rosocha

Foto: Ivana Kubínová

Další fotografie jsou na adrese https://www.flickr.com/photos/eduinops/albums/72157661579446165.